Buongiorno Italy !

 Tego lata pierwszy raz miałam okazje pojechać na tydzień mody męskiej do Florencji. Nowe doświadczenie i nowe miejsca w kórych byłam zainspirywały mnie do kilku nowych projektów  ale o tym niebawem :)
Pierwszy dzień we Włoszech spędziłam w Sienie – niesamowitym miasteczku oddalonym okolo 70 kilometrów od Florencji. Miasteczko przecudowne ! Wąskie, kolorowe uliczki, wszedzie poparkowane motocykle a spacerując co chwilę słychać klaksony i wesołe okrzyki „Boungiorno” :) Będąc tu latem czuje się niesamowity klimat włoskich wakacji :)
Zaraz po Sienie pojechałam na pokazy mody do Florencji i dodatkowo skorzystałam z okazji aby zwiedzić to niesamowite miejsce. Florencja kolejna stolica mody, słynna z drogich butików i dobrego gustu  mieszkańców nie zawodzi swoim urokiem. Na każdym kroku można spostrzec konfrontację mody ulicznej z modą wywodzącą się z najdroższych butików. Mogłabym godzinami siedzieć na Piazza dela Signoria i obserwować przechodzących ludzi. Swoja drogą jest to jedno z zajęć które uwielbiam robić podczas podróży. To ludzie i miejsca najbardziej inspirują do tworzenia i pobudzają do nowych odkryć .

 

Nika

 

kopia5
kopia6
kopia7
kopia10
kopia11
kopia12
kopia16
kopia17
kopia19
kopia20
kopia21
kopia22
kopia24
kopia25
Kopia29
kopia30
kopia31
kopia32
kopia34
kopia35
Jeans Lefties, Crop top Those Two Can Do, Espadryle Soludos, torebka szyta na zamówienie .