AMOROSA BOUTIQUE

9f0759bd966ed5fb3ddeca0ab1248a8a

Szaleję z radości mogąc podzielić się z Wami zdjęciami mojego pierwszego stroju kąpilowego który jest również pierwszym modelem jaki będzie dostępny w sprzedaży wraz  z całą moją letnią kolekcją w butiku AMOROSA  :)
Całę życie marzyłam o czymś co da mi radość, spełnienie marzeń i możliwość stałego rozwoju. Szukałam sposobu aby połączyć pasje do mody z pracą. I udało się ! W końcu stworzyłam własną markę. AMOROSA bo tak nazywa się mój butik startuje ze sprzedażą z końcem tego miesiąca. Cieszę się że posiadam również bloga na którym mogę dzielić się z wami moimi projektami, pracą i podróżami to wszystko zainspirowało mnie do stworzenia Amorosy w której odzież szyta jest ręcznie z unikatowychch tkanin w Portugalii, gdzie obecnie mieszkam i posiadam swoją pracownie.
W moim butiku znajdziecie wyjątkową kolekcję lekkich i zwiewnych strojów z unikatowych tkanin i wzorów. Sukienki, stroje kąpielowe, szorty, topy, dwuczęściowe komplety, torebki, dodatki i wiele więcej.Wszystko wykonane ręcznie  z największą precyzją. AMOROSA jest inspirowana latem,plażą i kobieca subtelnością . Stworzylam ją z miłośći do podróży,mody i sztuki dla  każdej wolnej, szalonej i silnej kobiety, która kocha podróże i odkrywanie nowych horyzontów a  jednocześnie wie czego chce i po to sięga.
Śledzcie nas na bierząco i sprawdzajcie co dla was przygotowałam. Już niebawem relacja z eventu z okazji otwracia sprzedaży internetowej :)

ADRES SKLEPU INTERNETOWEGO : WWW.ETSY.COM/SHOP/AMOROSABOUTIQUE

NIKA

_DSC1971

KOPIA137

KOPIA135

KOPIA134

KOPIA126

kopia22

DSC_2465

kopia18

kopia19

KOPIA119

KOPIA104

Żakiet H&M ,strój kąpielowy -projekt thosetwocando dostępny w butiku AMOROSA

[fb_button]