Witaj na naszej stronie!
Stworzyłyśmy ją aby podzielić się z innymi swoimi pasjami do mody, sztuki i podróży. Mamy nadzieję że stanie się ona miejscem do którego chętnie wrócisz po nowe inspiracje. W naszym sklepie znajdziesz nasze osobiste marki nad którymi pracujemy. Są to bardzo przemyślane, orygianalne rzeczy które sam chętnie nosimy i używamy.  Mamy nadzieję że tego właśnie szukałaś :)
 Jesteśmy szczęśliwe że jesteś tu z nami! Chcemy pokazać Ci nasze pomysły na proste, piękne i wartościowe życie. „Wszystko ma swoje piękno, ale nie wszyscy potrafią je dostrzec” – życie polega na cieszeniu się z drobnostek, na celebrowaniu codzienności i odkrywaniu piękna tam gdzie nie widzą go inni – To nasza dewiza.  Odkrywaj piękno wokół siebie z nami <3
Urodziłyśmy się i wychowałyśmy w Polsce ale naszym życiem są podróże. Czerpiemy inspiracje i siły z poznawania nowych miejsc, ludzi, doznań, smaków – z doświadczania tego co daje nam świat. Pakuj swoje walizki i ruszaj z nami w podróż!  Pamiętaj że wszystko jest w Twoich rękach! To Ty decydujesz o każdym swoim dniu. Niczego nie żałuj! Podróżuj, śmiej się, poznawaj, ucz na błędach… Twoje życie jest Twoją podróżą. Mamy szczęście być tu i teraz razem :)
Dziękujemy!
Karolina&Dominika